Wykrawanie narzędziowe

01

Podstawowe informacje:

Zaufaj nam – stanowimy najlepszy wybór w przypadku produkcji wielkoseryjnej towarów o małych gabarytach.

Dla produkcji wielkoseryjnych elementów o niewielkich rozmiarach najbardziej sprawdzoną metodą wydaje się być wykrawanie. Charakteryzuje się ono dużą prędkością, wysoką częstotliwością uderzeń i szybką wymianą narzędzi.

Maksymalna grubość wykrawanych materiałów:

  • stal czarna do 8 mm,
  • stal nierdzewna do 8 mm,
  • aluminium do 8 mm.

 

02

Twoja firma zajmuje się produkcją elementów w małych i dużych rozmiarach, ale w bardzo dużych nakładach? Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obróbce tworzonych przez Ciebie towarów, zdecyduj się na wykrawanie narzędziowe z proponowanych usług CNC. Gwarantujemy szybko przeprowadzony proces dzięki dużej prędkości, wysokiej częstotliwości uderzeń oraz szybkiej wymianie stosowanych elementów tnących w urządzeniach z naszego świetnie wyposażonego parku maszynowego.

Osiąganie oczekiwanego kształtu

Wykorzystywane przez nas maszyny pozwalają na to, by klient otrzymał produkt wielkoseryjny w oczekiwanym przez siebie kształcie. Obróbkę CNC w ramach oferowanego przez nas wykrawania narzędziowego przeprowadzamy w przypadku elementów ze stali nierdzewnej, stali czarnej oraz aluminium o grubości nieprzekraczającej 8 mm (z uwagi na możliwości wykorzystywanego przez nas sprzętu).

03

Kontakt

W celu złożenia zapytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu i sprzedaży

Kontakt