Gratowanie i szlifowanie detali

cnc-DSC_5734
_

Gratowanie detali

Nasza firma oferuje różne usługi CNC, by zapewnić zadowolenie każdego klienta. Podstawę działalności stanowi cięcie laserowe, wykrawanie metali oraz obróbka skrawaniem, do których dodajemy końcowe etapy podnoszące efekty przeprowadzonych procesów – gratowanie powierzchni oraz kierunkowe szlifowanie detali. W przypadku metali i tworzyw sztucznych celem tych czynności jest poprawienie wyglądu zewnętrznego lub właściwości technologicznych. By osiągnąć oczekiwany efekt, wykorzystujemy maszyny do załamywania ostrych krawędzi, które z uwagi na swoją elastyczność mogą być stosowane w celu zapewnienia wykończenia komponentów w wielu kształtach oraz rozmiarach.

Gratowanie powierzchni oraz szlifowanie kierunkowe – lepsze efekty dla przedsiębiorstw

Na detalach obrobionych w ramach procesu cięcia lub wykrawania pozostają ostre krawędzie (nazywane w branży gratem), osad (w przypadku użycia tlenku) oraz odpryski, które mogą spowodować uszkodzenie w systemach, do których są przeznaczone. Proponowane przez nas usługi CNC usuną wszelkie problemy, załamując ostre krawędzie i zapewniając prawidłowe działanie w każdych warunkach oraz bezpieczne użytkowanie materiału.

Załamywanie ostrych krawędzi w ramach usługi gratowania oraz kierunkowego szlifowania detali stanowi element naszej oferty skierowany do przedsiębiorstw działających m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy lotniczej, gdzie precyzyjna obróbka zapewniająca gładką powierzchnię jest bardzo istotna. Czynności przeprowadzamy zgodnie z potrzebami przy użyciu urządzeń z naszego świetnie wyposażonego parku maszynowego.

Nasze maszyny do szlifowania są bardzo elastyczne i mogą być wykorzystane w celu zapewnienia wykończenia o wysokiej jakości komponentów o wielu kształtach i rozmiarach.

  • załamywanie ostrych krawędzi
  • gratowanie powierzchni
  • szlifowanie kierunkowe.
cnc-DSC_5736

W celu złożenia zapytania zapraszamy do kontaktu
z naszym działem marketingu i sprzedaży.