Magazynowanie i składowanie

cnc-DJI_0041
_

Magazynowanie i składowanie

Potrzebują Państwo powierzchni, w której będą mogli przechować przez określony czas gotowe produkty lub ich części? Oferta naszych usług obejmuje również magazynowanie i składowanie elementów do czasu odbioru, co proponujemy klientom działającym w różnych branżach. Podmiotom, które chcą przechować dużą ilość elementów i liczą na bezpieczne oraz płynne dostawy, zapewniamy także możliwość utrzymania zapasu buforowego dla seryjnych produktów na naszej powierzchni.

Odpowiedź na potrzeby klienta: oferta magazynowania i składowania

Dbamy o to, by przechowywane u nas towary były odpowiednio zabezpieczone i nie ucierpiały w trakcie transportu. Chronimy je zgodnie z przyjętymi u nas standardami lub według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Co więcej, nie tylko gwarantujemy możliwość przechowania do wskazanego czasu odbioru, ale w razie konieczności zapewniamy również możliwość dostarczenia pod wskazany adres przy pomocy posiadanych przez nas środków transportowych. W taki sposób staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta.

Dział CNC dysponuje dużą powierzchnią magazynową przeznaczoną do składowania elementów gotowych do czasu odbioru przez klienta bądź dostawy naszymi środkami transportowymi w wyznaczonym czasie.

W celu zapewnienia płynnych i bezpiecznych dostaw naszym dużym odbiorcom oferujemy możliwość utrzymywania zapasu buforowego dla seryjnych elementów.

Pakowanie i zabezpieczanie elementów może być wykonane zgodnie z przyjętymi standardami w LEANN bądź na indywidualne życzenie klienta według przedstawionej specyfikacji.