Usługi CNC

02

Nasza firma wykonuje elementy metalowe, wykorzystywane w wielu branżach przemysłu. W tym celu stosujemy cięcie laserowe CNC, które pozwala nam stworzyć każdy szczegół z największą dokładnością. Precyzyjna obróbka skrawaniem i użycie w pełni profesjonalnych maszyn oraz narzędzi sprawiają, że wykonywana usługa prezentuje najwyższy możliwy poziom. Dokładne gratowanie oraz szlifowanie detali i ich krawędzi umożliwiają zachowanie bezpieczeństwa podczas korzystania z poszczególnych elementów.

 

Pracujemy w systemie trzyzmianowym, aby do minimum skrócić czas realizacji każdej usługi CNC. Przeprowadzane przez naszą firmę wykrawanie narzędziowe, szlifowanie i gratowanie detali, gięcie krawędziowe oraz inne formy obróbki elementów zawsze sprawdzane są przez Dział Kontroli Jakości. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że wykonujemy tylko najlepsze produkty, zgodne z obowiązującymi normami, gwarantując bezpieczeństwo.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z pewnością będziemy mogli wykonać konstrukcje gięte lub cięte laserowo, które spełnią Państwa oczekiwania.

Kontakt