Cięcie laserowe

ciecie-laserowe
_

Cięcie laserowe

Cięcie laserowe jest jedną z najbardziej precyzyjnych metod dostępnych dla cięcia zarówno blach cienkich jak i grubych i z tego względu cieszy się tak dużą popularnością. Ta metoda ma zastosowanie przy blachach ze stali czarnej, nierdzewnej czy aluminium.

Zajmujemy się obróbką różnego rodzaju materiałów – w naszej ofercie usług CNC znajduje się m.in. wykrawanie narzędziowe, gięcie krawędziowe oraz gratowanie i szlifowanie detali. Nie zapomnieliśmy także o tym, by zapewnić klientom możliwość zdecydowania się na cięcie laserowe, które pozwala na rozdzielenie danego elementu na części przy pomocy wiązki termicznej. Ta niezwykle precyzyjna metoda zapewnia możliwość osiągnięcia przez każdy podmiot oczekiwanego efektu w ramach dowolnych konstrukcji przy pomocy specjalistycznych urządzeń z naszego parku maszynowego.

Cięcie laserowe – podstawowa usługa CNC

Proponowana przez nas metoda sprawdzi się w przypadku zarówno stosunkowo grubych, jak i cienkich blach, które mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium lub stali czarnej (zróżnicowanie maksymalnej grubości zależne jest rodzaju tworzywa). Z tego powodu stanowi dobre rozwiązanie dla firm działających w m.in. przemyśle ciężkim, branży maszynowej czy motoryzacyjnej, które potrzebują bezdotykowo podzielić posiadany materiał.

Podstawowe informacje:

  • maksymalna wielkość ciętej blachy 1500 x 3000,
  • maksymalna grubość ciętego materiału:
  • stal czarna - 25 mm,
  • stal nierdzewna - 20 mm,
  • aluminium - 12 mm
cnc-DSC_5750

W celu złożenia zapytania zapraszamy do kontaktu
z naszym działem marketingu i sprzedaży.