Praca

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Zakres obowiązków:

  • Efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami
  • Nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji
  • Przygotowywanie i koordynowanie projektów sprzedażowych (w tym przetargi)
  • Koordynowanie projektów marketingowych
  • Monitorowanie efektywności realizowanych działań
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Koordynacja procesu produkcji i dystrybucji materiałów marketingowych

Podstawowe oczekiwania:

  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach sprzedażowych

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju umiejętności w środowisku pełnym wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
Klauzula Zgody  na przetwarzanie danych do umieszczenia na CV
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LEANN STAŃCZYK SA W SŁUPSKU dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy o zbieraniu ich danych osobowych
Realizacja obowiązku informacyjnego w związku z wymaganiami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L z 2016 r. nr 119 str.1), zwanym dalej RODO.
1.Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest LEANN STAŃCZYK SA z siedzibą w Słupsku (76-200) ul. Portowa 15B.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz. U. z 2018 poz.917 ze zm.)
3.Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej rekrutacji a po jego zakończeniu niezwłocznie usunięte, chyba że z aplikującym zostanie podjęta współpraca.
4.Informujemy o przysługującym Pani/Panu w każdym czasie prawie do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie na przetwarzanie danych oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych osobowych), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
5.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w oparciu o w/w przepisy prawa jest obowiązkowe i stanowi warunek uczestniczenia w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych będzie brak podstaw prawnych do uczestniczenia w procesie rekrutacji. Podanie innych danych, w tym zamieszczenie zdjęcia w CV jest całkowicie dobrowolne.
6.Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli wyłącznie upoważnieni do przeprowadzenia procesu rekrutacji pracownicy Spółki, Zarząd oraz Sekretariat lub osoby upoważnione przez pracodawcę do wykonywania czynności w zakresie prawa pracy.
7.Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania ani przekazywane do Państw trzecich.

LABORANT WYDZIAŁU GALWANIZERII

Praca dwu zmianowa 6-14, 14-22

  • Nadzór na technologią (utrzymanie kondycji kąpieli procesowych)
  • Codzienne wykonywanie analiz w laboratorium
  • Pobieranie prób
  • Kontrolowanie i utrzymanie wymaganych parametrów kąpieli oraz oczyszczalni
  • Prowadzenie zapisów z prowadzenia procesu oraz ich monitorowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane chemiczne (mile widziani absolwenci)
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane:
    • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę
  • możliwość rozwoju umiejętności w środowisku pełnym wyzwań
  • szkolenie z zakresu nadzoru nad procesem wraz z częścią praktyczną.
  • benefity pracownicze
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz. U. z 2018 poz.917 ze zm..
5.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w oparciu o w/w przepisy prawa jest obowiązkowe i stanowi warunek uczestniczenia w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych będzie brak podstaw prawnych do uczestniczenia w procesie rekrutacji. Podanie innych danych, w tym zamieszczenie zdjęcia w CV jest całkowicie dobrowolne.6.Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli wyłącznie upoważnieni do przeprowadzenia procesu rekrutacji pracownicy Spółki, Zarząd oraz Sekretariat lub osoby upoważnione przez pracodawcę do wykonywania czynności w zakresie prawa pracy.